Firma Reflects to wiodący niemiecki producent i importer gadżetów reklamowych. Produkty tej marki zawsze cechuje najwyższa jakość i niepowtarzalny, nowoczesny design.

W szerokiej ofercie każdy znajdzie odpowiedni produkt dla swojej marki. Możesz wybierać spośród wielu kategorii produktowych: kubki i butelki termiczne, elektronika, breloki i wiele innych.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem Reflects na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

Asortyment produktów firmy MetMaxx to innowacyjna i nowoczesna kolekcja wysokiej klasy produktów przeznaczonych do codziennego użytku. Znajdziesz wśród nich artykuły do domu i kuchni (termo-kubki, akcesoria do wina, noże), akcesoria do samochodu i podróży, elektronikę (powerbanki, ładowarki) oraz wiele innych interesujących i niepowtarzalnych pomysłów na prezent lub gadżet reklamowy.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem MetMaxx by Spranz na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

Od ponad 120 lat marka Klio-Eterna® jest synonimem jakości i precyzji „Made in Germany”.
Oprócz funkcjonalności i wzornictwa, przybory piśmiennicze zachwycają różnorodnością oraz możliwością miksowania kolorów poszczególnych elementów.

Przybory piśmiennicze Klio-Eterna® z nadrukowanym logo są idealnym nośnikiem reklamy do komunikacji firmowej.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem Klio-Eterna na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

Mister Bags to niemiecki dostawca ekologicznych toreb. W ofercie posiada wyłącznie produkty wielokrotnego użytku, takie jak torby na zakupy, torebki na żywność, worki i torby sportowe, listonoszki. Asortyment Mister Bags wyróżnia się niepowtarzalną i bezkompromisową najwyższej jakości bawełną i jutą. Artykuły posiadają między innymi certyfikaty: OEKO-TEX (Standard 100), FAIRTRADE Cotton, Global Organic Textile Standard Cotton. Wszystkie produkty nadają się w 100% do recyklingu .

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem Mister Bags na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

MAGNA sweets GmbH to czołowy producent słodyczy reklamowych w Europie, specjalizujący się w zindywidualizowanych opakowaniach i konfekcjonowaniu różnorodnych produktów, takich jak żelki, cukierki, gumy, lizaki i wiele innych. W ofercie znajdują się marki takie jak Mentos, Bahlsen, Chupa Chups, Seeberger, Lambertz, Fisherman’s Friend, Leibnitz, Vivil oraz Lindt. MAGNA sweets GmbH wyróżnia się nie tylko szeroką gamą produktów, ale także innowacyjnym podejściem do rynku. Ich asortyment jest regularnie uzupełniany o nowe propozycje, które spełniają oczekiwania klientów oraz odpowiadają na zmieniające się trendy.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem MAGNA sweets na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

ZOGI to niemiecka marka specjalizująca się w innowacyjnych i wysokiej jakości elektronicznych gadżetach reklamowych. Ich asortyment obejmuje różnorodne produkty, takie jak słuchawki, głośniki oraz powerbanki, ładowarki indukcyjne, pamięci USB i inne gadżety. ZOGI wyróżnia się nie tylko innowacyjnym podejściem do projektowania swoich produktów, ale także dbałością o wysoką jakość wykonania, co sprawia, że są one doskonałym narzędziem reklamowym dla różnych firm i organizacji.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest dystrybutorem ZOGI na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

MYRIX to renomowany producent doskonałej jakości notesów i kalendarzy książkowych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, firma specjalizuje się w tworzeniu notesów i kalendarzy dostosowanych do wysublimowanych potrzeb reklamowych klienta. Każdy element produktu podlega przemyślanym indywidualnym modyfikacjom, co pozwala na stworzenie wyjątkowych rozwiązań zgodnych z wizją klienta. Produkty MYRIX wyróżniają się niecodziennym połączeniem materiałów, faktur, kolorów oraz funkcjonalności, skomponowane w sposób, który podkreśla charakter promowanej marki.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem MYRIX na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

PARADOX to niemiecka marka specjalizująca się w niepowtarzalnych odwrotnych klepsydrach i innych produktach opartych na niezwykłych właściwościach płynów. Produkty zaskakują obserwatorów, przyciągając wzrok niesamowitymi wirującymi kolorowymi cząsteczkami, które płyną do góry. Te niezwykłe zjawiska natury stają się unikalnym narzędziem reklamowym. Asortyment marki Paradox cechuje wysoka jakość wykonania, są one ręcznie napełniane i zamykane. Materiały użyte do produkcji są starannie wyselekcjonowane oraz nietoksyczne -zapewnia to trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest wyłącznym dystrybutorem PARADOX na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com

TOPPOINT to holenderski dostawca i producent szerokiej gamy artykułów reklamowych oraz usług ich znakowania. TOPPOINT to firma z ponad 90-letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji, dystrybucji i znakowaniu artykułów reklamowych. Oferuje artykuły promocyjne dopasowane do potrzeb i kieszeni każdego klienta. Od klasycznych artykułów reklamowych po niepowtarzalne, indywidualizowane na życzenie klienta. W ofercie TOPPOINT znaleźć można materiały piśmiennicze, zakreślacze, kubki, szklanki, torby, plecaki, notatniki oraz inne zabawne, ciekawe gadżety reklamowe.

Żejmo & Siatecki – Gadżety dla firm jest dystrybutorem TOPPOINT na rynku polskim.

Katalog: link

Sklep: Gadzeciarze.com