POKAŻ SIĘ Z NAJLEPSZEJ STRONY

TWOJA REKLAMA NA NASZYM TELEBIMIE.

Zewnętrzne ekrany ledowe to wyjątkowo skuteczna i efektywna forma reklamy, zastępująca z powodzeniem klasyczne billboardy oraz bannery. Telebimy są doskonale widoczne niezależnie od pory doby i warunków atmosferycznych. Dają one możliwość wyświetlania zarówno statycznych informacji w formie tekstowej, jak również reklam i informacji graficznych lub animowanych. Reklama na ekranie świetlnym, w miejscu charakteryzującym się dużym ruchem jest idealnym sposobem promocji firmy lub produktu.

REKLAMA TWOJEJ FIRMY JUŻ OD 450* PLN MIESIĘCZNIE

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia czasu reklamowego na ekranie ledowym o powierzchni 15,85 mprzy jednym z najruchliwszych skrzyżowań w Zielonej Górze. (Skrzyżowanie ulic: Konstytucji 3 maja i Stanisława Moniuszki)

Lokalizacja 

 

Szukasz skutecznego i atrakcyjnego sposobu promowania swojej działalności? Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci przygotować identyfikację wizualną twojej oferty zarówno na ekranie jak i w postaci unikalnych gadżetów reklamowych renomowanych producentów takich jak ARWEY, CLAPS,MAGNA Sweets, ZOGI, Reflects, MYRIX.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno agencje reklamowe jak i klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje:
Paweł Kamiński
793 305 666
kaminski@zejmo-siatecki.com

 

*cena netto, nie zawiera VAT